Aşkın Bedeli 159.bölüm özeti / 25 Nisan Cuma Star TV

Yazan: Admin 24 Nisan 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 159.bölüm özeti yayınlanmıştır dizi takipçilerinin merak ettiği tek konu ise Aşkın Bedeli 159.bölümünde neler olacağıdır. Aşkın Bedeli hayranlarının bu merakını gidermek amacı ile 25.04.2014 tarihinde yayınlanacak olan 159.bölüm özetini aşağıda paylaşıyoruz. Aşkın Bedeli 159.bölüm özeti için yorum yazabilirsiniz.

Aşkın Bedeli 159.bölüm özeti 25 Nisan Perşembe;
Canan Poyraz’a Taner konusunda yalan söylemiş olsa da, Poyraz’ın şüpheleri devam etmektedir. Poyraz, gerçekleri öğrenmek için bir kez daha Ferhat’a başvurur. Ferhat Canan’a söz vermiş olmasına rağmen, Poyraz’a Taner’in yaşadığını söylecek midir?

Nil ise Poyraz’ın Sedef’i bulmasını engellemek istemektedir. Sedef, Gülnara ve Yaman kaçış planlarında duvara çarptıklarını düşünürlerken, Nil hiç beklenmedik bir teklifle Sedef’in kapısını çalar.

Bir gün önce fenalık geçiren Veda’yı Hayriye doktora gitmeye bir türlü ikna edemeyince, Ender ve Cem’e haber verir. Fakat Veda kolay ikna olacağa benzememektedir. Ferhat ve Dicle nikah başvurusu yaparlar. Fakat Dicle, sahte kimlik edinebilmek için Burmalı’ya yüklü miktarda borçlanmıştır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.