Aşkın Bedeli 160.bölüm özeti / 28 Nisan Pazartesi

Yazan: Admin 25 Nisan 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli dizisi Star TV'nin beğenilen dizilerinden birisi haline gelmiştir ve her bölümünde izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarmaktadır. Aşkın Bedelinin hiç aksatmadan takip eden izleyicilerin merak ettiği ise 28.04.2014 Pazartesi günü yayınlanacak olan 160.bölümünde neler olacağı sorusudur. uykusuzadam.net sitesi olarak diziyi takip edenler için Aşkın Bedeli 160.bölüm özetini konumuzda paylaşıyoruz. Aşkın Bedeli 160.bölümünde neler olacak işte detaylar aşağıda yer almaktadır.

Aşkın Bedeli 160.bölüm özeti - 28.04.2014 Pazartesi;
Sedef Poyraz’ı geride bırakarak, Uğur’la birlikte Azerbaycan’a kaçma planları yapmaktadır. Taner’in, Gülnara’nın annesi ve kardeşini İstanbul’a getirmesi ise Gülnara’nın yaptığı organizasyonu mahvedecek gibi görünmektedir. Nil ise Poyraz’a fark ettirmeden Uğur ve Sedef’i uzaklaştırmaya kararlıdır. Poyraz, Sedef ve Uğur ortadan kaybolmadan, olup bitenden haberdar olacak mıdır?

Taner’in hayatta olduğunu öğrenen Poyraz, Taner’e ulaşmak için Canan’ı kullanmaya karar verir. Ferhat’ın sırrını Poyraz’la paylaşması üzerine sinirlenen Canan hıncını Dicle’den alır. Ender, Veda’yı hastaneye gitmeye, Cem’i ise annesinin isteklerini yerine getirmeye ikna etmekte zorlanmaktadır. Cem’in kayıtsız tavırları Ender’i çileden çıkartır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.