Aşkın Bedeli 162.bölüm özeti / 30 Nisan Çarşamba

Yazan: Admin 29 Nisan 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 30.04.2014 Çarşamba günü kaldığı yerden devam ediyor. Aşkın Bedeli dizi izleyicilerinin en çok merak ettiği ise 162.bölümde neler olacak sorusudur. Aşkın Bedeli hayranlarının bu merakını gidermek amacı ile yazımızda 30 Nisan'da yayınlanacak olan Aşkın Bedeli 162.bölüm özetine yer veriyoruz. Aşkın Bedeli 162.bölüm özeti için yorum yazabilirsiniz.

Aşkın Bedeli 162.bölüm özeti;
Taner ve Poyraz’ın karşılaşmasında silahlar çekilmiş, işler Poyraz için pek de iyi gitmemiştir. Taner apar topar pavyona dönerken, Gülnara ise Yaman’a ulaşmaya çalışmaktadır. Yaşananlardan habersiz olan Sedef ise, Burmalı ve Taner’in istekleri karşısında çaresiz görünmektedir. Poyraz, karşısına çıkan tüm engellere rağmen Sedef’e ulaşmanın bir yolunu bulabilecek midir?

Cem’in annesiyle birlikte yaşamaya karar vermesi ailede sevinçle karşılanırken, Cem konudan Mümtaz’ı da haberdar etmek ister. Cem ve Mümtaz arasında geçen konuşmaya şahit olan Nil ise Uğur’un Hayriye’nin evinde olduğunu öğrendiğinde, Poyraz’ın bir şeyler karıştırdığını fark eder.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.