Aşkın Bedeli 163. Bölüm Özeti / 1 Mayıs Perşembe

Yazan: Admin 30 Nisan 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 163.bölümü ile kaldığı yerden 01.05.2014 Perşembe günü devam ediyor. 1 Mayıs 2014 tarihinde ekranlara gelecek olan 163.bölümünde neler olacak, neler yaşanacak sorusunu merak eden izleyiciler için konumuzun devamında Aşkın Bedeli 163.bölüm özetini paylaşıyoruz. Lütfen Aşkın Bedeli 163.bölüm özeti hakkında yorum yazınız.

Aşkın Bedeli 163. Bölüm Özeti;
Poyraz’ın Sedef’i bulmak üzere pavyona gelişi olaylı olur. Yaman’dan Günara’nın ailesinin İstanbul’a yerleştiğini öğrenen Sedef, tüm kırgınlığına rağmen panyondan kurtulmanın tek yolunun Poyraz’la birlikte gitmek olduğunu fark eder. Fakat Poyraz’ın, Sedef’in kendine ne kadar öfkeli olduğunu öğrenmesi uzun sürmeyecektir.Veda, Ender ve Hayriye; Poyraz’ın Sedef’i bulduğunu öğrendiklerinde sevinçle Haznedarların evinin yolunu tutarlar. Ferhat, haberi Özge’ye vermek ister. Özge ve Ferhat’ı hastanede bambaşka bir sürpriz beklemektedir.

Taner, Poyraz’ın adamları tarafından ele geçirilmeden pavyondan kaçmanın bir yolunu aramaktadır. Nil ise Poyraz tarafından kovulmanın eşiğine gelmiştir. Fakat Nil’in elindeki kozlar henüz tükenmemiştir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.