Beni Affet 535.bölüm özeti

Yazan: Admin 6 Nisan 2014 Pazar 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni bir Star TV dizilerinden ve en çok seyredilen dizilerden birisi olan Beni Affet'de olaylar bir türlü bitmek bilmiyor. Her geçen gün yeni bir olay ile karşılaşan karakterler bu olaylardan nasıl sıyrılabilecek? Beni Affet dizisi hayranlarının ise tek merak ettiği ise yeni bölümünde neler olacağıdır. Ben Affet 535.bölüm özeti yayınlanmıştır 7 Nisan'da neler olacağını merak ediyorsanız aşağıdan 535.bölüm özetini inceleyebilirsiniz. Özet hakkında yorum yazmayı ihmal etmeyiniz.

Feride, köklerine ulaşmaya çalışmaktadır bu sırada yangını öğrenerek çıkmaz sokağa girmiştir ancak bu yolda ki kararlılığı bitmemiştir. Feride, ailesinin hayatta olduğunu düşünmektedir ve buna oldukça inanmaktadır.  Ailesini araştırmaya devam etmektedir acaba bulabilecek midir?

Diğer yandan Cüneyt ve Feride'nin birbirlerine olan aşkını daha da körükleyecek bir sürpriz gelişme yaşanacaktır. Öte yandan Zühre, Osman ile barışmamakta kararlıdır.

Leyla ve Umut, Sait'in ortaya çıkmasıyla hayatları alt üst olmuştur. Kemal ve Bahar ise Leyla ve Umut'a destek olmak isterler fakat Leyla, Umut'un arada kalmasını istememektedir öyle bir hamle yapar ki ortalık karışacaktır. Umut ve Kemal, Leyla'yı nerede bulacaklardır?

Kader ve Bahar annelerinin hamile olduğunu düşünür ve şüphelenirler. Şahin ise istediğini elde etmiş ve gerçek hayatına dönme zamanı gelmiştir. Beni Affet 535.bölüm özeti hakkında yorumlarınızı yazmayı unutmayınız.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.