Beni Affet 545.bölüm özeti tüyoları / 21 Nisan

Yazan: Admin 18 Nisan 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Tunç’un açtığı zarfın içinden çıkan sonuç, Tunç’u derin bir üzüntüye boğar. Aylar boyunca bir odada kapandıktan sonra herkese olan güvenini, inancını kaybeden Tunç, çocuğun kendinden olmadığını yinelemiştir defalarca ama artık, gerçek avuçlarının ortasındadır. Ölen çocuk, Tunç’un kızıdır.. Tunç’la, Eylül’ün kızı..

Eylül’ün hayatını, çocuğa tercih eden Cüneyt’in içine düştüğü durum içler acısıdır, Tunç’un “o çocuk senin yüzünden” öldü çığlıklarının arasında Eylül kendine geldiğinde, ilk sorduğu şey, “aslında” çoktan ölmüş çocuğudur..

Eylül’ün boğazına çöken, onun ruhunu alan şey, çocuğunun kaybıdır. Tunç’la yüzleşmeleri, Eylül’ün donuk hali, Tunç’un gözlerinden süzülen yaşlar, hiçbir şeyi değiştirmeyecektir, iş işten geçmiş, küçücük bir can, “intikamın kurbanı olmuştur..”
Cüneyt Eylül’ün karşısına çıkıp, “kızın öldü” dediğinde, Eylül, kendi hayatı için kızından Cüneyt’in vaz geçtiğini öğrendiğinde artık ip kopmuştur, Eylül boş bir duvara döner, gözleri, ruhu artık bebeğiyle birlikte kara toprağın altındadır ve tüm suçlu ona göre Cüneyt’tir. Artık kılıçlar son kez çekilmek üzere kınından çıkar, Eylül için Cüneyt artık kızının katilidir ve bunun bedelini ödeyecektir..

Öte yandan, Şahin’in yalanlarla örülü ağlarını Kemal ve Bahar yavaş yavaş çözmektedirler. Aslında hiç cenazeye gitmediğini öğrendiklerinde, Şahin karısıyla Amerika’da gününü gün etmektedir. Ama Kemal ve Bahar bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır. Sevgi’nin her şeyi öğrenmesi, bir anda her şeyi karıştırmaya başlar.

Sevgi’nin “karakol yollarına düşmesi” bir gerçeği daha ortaya çıkartır ki, o da Şahin’le evli olduğu gerçeğini? Kemal Sevgi’nin kimliğinin sahte olduğunu öğrenmesi, Şahin’le Sevgi arasındaki düğünün de sahte olabileceğini akıllara getirir. Şahin’in ipliğini Kemal pazara çıkartmakta kararlıdır.. Aylar önce söylediği “şey” doğrudur, Şahin yalancının tekidir.

Cesur’sa, Şahin’in peşindedir, bir şekilde onu Ankara’ya getirmenin yollarını aramaktadır, İnci’yi bu uğurda kullanmaya karar veren Cesur’u bekleyen macera, bütün aileyi etkileyecektir.
Ve Leyla, ve Umut ve hain Sait. İkili aşklarını yaşarken gördüğünde Sait’in beyninden kan akmaya başlar, askere arkadaşı, kan kardeşi, sevdiği kadını emanet ettiği adam, bunu nasıl yapar? Bunu için harekete geçen Sait haince bir plana girişir. Bu konuda başka bir şey söylersem tadı kaçar, o yüzden izleyeceksiniz..
Kaynak: https://tr-tr.facebook.com/beniaffetdizisi

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.