Beni Affet 546.bölüm özeti / 22 Nisan

Yazan: Admin 21 Nisan 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet kaldığı yerden 22.04.2014 tarihinde 546.bölümü ile devam ediyor. 22 Nisan'da izleyicisi ile buluşacak olan Beni Affet 546.bölümünde neler olacak diye merak eden izleyiciler için konumuzda özetine yer veriyoruz. Günden güne heyecanını arttıran Beni Affet dizisinde olaylar büyüyor bakalım Beni Affet 546.bölümünde neler olacak işte özeti. Beni Affet 546.bölüm özeti hakkında yorum yazmayı unutmayınız.

Beni Affet 546.bölüm özeti;
Eylül’ün kaybettiği bebeğinin babası olduğunu öğrenen Tunç, bebeğinin hayatıyla ilgili kararı Cüneyt’in verdiğini de öğrenir. Tunç tüm ailenin içinde Cüneyt’i suçlarken, Feride Tunç’a tepki gösterir. Kozlar paylaşılırken derin uykusundan uyanan Eylül, başına gelenlerin yıkımı içindedir.

Şahin’in ortadan kaybolduğunu öğrenen Sevgi perişan haldedir. Şahin’le ilgili tüm aileyi endişelendirecek bir haber gelir. Kocasının başına bir iş geldiğini düşünen Sevgi zor zamanlar geçirirken, Şahin dünyanın öte ucunda, Şebnem’in kollarındadır. Kemal ise Sevgi’yle ilgili şaşkınlık verici bir gerçeği öğrenir. Ancak bu gerçekten Sevgi’nin bile haberi yoktur.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.