Beni Affet 547.bölüm özeti / 23 Nisan

Yazan: Admin 22 Nisan 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet dizisinde heyecan her bölümde daha da üst seviyelere çıkıyor. Beni Affet dizisinin 23.04.2014 tarihinde yayınlanacak olan 547.bölümünde neler olacak diye merak eden izleyici kitlesi için konumuzda Beni Affet 547.bölüm özetine yer veriyoruz. Değerli ziyaretçilerimiz Beni Affet 547.bölüm özeti hakkında yorum yazmayı unutmayınız..

Beni Affet 547.bölüm özeti;
Sevgi’nin kimliğinin sahte olduğunu öğrenen Kemal, gizlice bu işin peşine düşer. Şahin’e başından beri güvenmeyen Kemal, Sevgi ve Şahin’in evliliklerinin de sahte olduğunu düşünür. Kemal, bu kumpası çözmekte kararlıdır. Öte yandan babasını karşısında bularak yaşadıklarının öfkesini haykıran Leyla, af dileyen babasına bir şans daha verecek midir?

Eylül’ün ve bebeğinin başına gelenlerden Cüneyt’i sorumlu tutan Tunç, her şeyi Eylül’e anlatmak ister. Bunu engellemek isteyen Kozan ailesi için Tunç’u zapt etmek kolay olmayacaktır. Cüneyt ve Feride ise hastaneye Eylül’ü ziyarete gelir. Cüneyt bebeğini kaybettiğini kabullenemeyen Eylül’e gerçeği söyleyebilecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.