Beni Affet 548.Bölüm Özeti / 24.04.2014

Yazan: Admin 24 Nisan 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin beğenilen günlük dizilerinden Beni Affet'de heyecan devam ediyor. Beni Affet 24.04.2014 tarihinde 548.bölümü ile ekranlara gelecek izleyiciler ise bu ekrana gelecek olan bölümde neler olacağını merak ediyorlar. Bizde Beni Affet hayranları için 548.bölüm özetine konumuzda yer veriyoruz. Özet hakkında yorum yazmayı unutmayınız.

Beni Affet 548.Bölüm Özeti;
Şahin’in Sevgi’yle yaptığı evliliğin görüntüden ibaret olduğunu çözen Kemal, polisle işbirliği yaparak sahte nikah memurunu konuşturmak ister. Planı umduğu gibi giden Kemal için işler son anda karışır. Gelişmelerden bihaber olan Bahar ve ailesi ise buzdağının görünen yüzüyle ilgilemektedir. Öte yandan Leyla’nın babası Kadir, kızıyla ilgili Umut’tan yardım ister.

Yangında hayatını kaybedenlerin aileleri olup olmadığını kesin olarak öğrenmek isteyen Feride ve Dilek için gergin bekleyiş sona erer. Cüneyt sevdiği kadına destek olurken, sonuç Dilek’in elleri arasındadır. Feride için anne babasına kavuşma fikri hayallerinde mi kalacaktır? Eylül’ü ziyarete gelen Tunç ise perişan haldedir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.