Beni Affet 550.bölüm özeti tüyoları / 28 Nisan Pazartesi

Yazan: Admin 25 Nisan 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet 550.bölüm tüyoları özeti paylaşılmıştır aşağıdan inceleyebilirsiniz. Eylül bebeğini kaybetmesinin sorumluğunu kendi üzerinden atmak için Cüneyt’i suçlamaktadır, içinde yaşadığı acı, öfke ve nefretin önünde duracak hiçbir güç yoktur. Artık bu ağırlığın altında daha fazla kalamayacağını anladığı gün, eline bıçağı alır ve Cüneyt’in karşısına çıkar…

İkili, kıran kırana bir hesaplaşmanın ortasında bulurlar kendilerini, Cüneyt “bebek için üzgün olduğunu” ama “ölümünden Eylül’ün sorumlu olduğunu dile getirmesine rağmen Eylül’ün laftan anlayacak yüzü, hali yoktur. O “kendi eliyle” öldürdüğü çocuğunun, ellerine bulaşan kanından kurtulmak için, elindeki bıçağı Cüneyt’in kalbine insafsızca saplar..

Bir anda, kan revan içine kalan Cüneyt’in karşısına dikilen Eylül artık kaybetmişliğin sınırındadır, öte yandan küçük bir tatil için şehir dışına çıkmaya kadar vermiş olduklarından Feride Cüneyt’i beklemektedir. Cüneyt, kalbinin ortasında bir bıçak, kan ve revan yerde yatarken onu Feride bulacak, hayatının aşkını kollarının arasına alacak, çığlıkları gökyüzünü bir yıldırım gibi parçalayacaktır..

Feride, Sevdiği adamın ölümle burun buruna geldiği bu yolculukta, artık, Nasıl Eylül çığırından çıkmışsa, Feride’de çığırından çıkacaktır, çünkü bu dünya da Cüneyt’ten başka kimsesi yoktur, her şeyi, arkadaşı, dostu, aşkı, her şeyi Cüneyt’tir.. Buna hangi yürek, hangi sevgili dayanabilir ki, Feride dayansın..

Öte yandan bütün bunlar yaşanırken, Kemal abisinin başına gelenleri öğrendiğinde deliye dönecektir, Cüneyt bu ailenin mihenk taşıdır, ona saplanan bıçak, Kemal’e, Zühre’ye, Osman’a bütün Kozan’lara saplanmış demektir.. Bahar’da bu süre zarfında Kemal’in yanında yer alacak, onunla birlikte bu acıyı paylaşacaktır.

Bütün bunlar olurken, Şahin’in yalanları dolanları da ortaya çıkmaktadır, Sevgi Şahin’le olan evliliğinin sahte olduğunu öğrendiğinde beyninden vurulmuşa döner. Her şeyi uğruna feda ettiği adam, dolandırıcılar gibi sahte nikah kıymıştır kendisine..

Cesur’unsa derdi, Şebnem ve Şahin’in yerini bulmaktır. Uzun uğraşların sonunca Cesur, Şebnem ve Şahin’in izini bulur ve artık geriye onları buraya getirmek kalmıştır.
Kaynak: https://tr-tr.facebook.com/beniaffetdizisi

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.