Deniz Yıldızı 1001.bölüm özeti / 9 Nisan Çarşamba

Yazan: Admin 9 Nisan 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Fox TV ekranlarında yayınlanan ve en çok seyredilen dizisi Deniz Yıldızı tüm hızıyla ve heyecanı ile devam ediyor. Deniz Yıldızı dizisinin 9 Nisan'da yayınlanacak olan 1001.bölümünde neler olacak diye merak eden izleyiciler için 1001.bölüm özetine konumuzda yer verdik. Deniz Yıldızı 1001.bölüm özeti hakkında yorumlarınızı yazmayı unutmayınız.

Deniz Yıldızı 1001.bölüm özeti / 9 Nisan;
Kadriye, Ayşe’den kurtulmak için elinden geleni yapmaktadır. Her seferinde Yusuf engeliyle karşılaşan Kadriye, Ayşe’yi Şamil’le evlendirmeyi başarabilecek midir? Engin ve Gizem, Berna’nın tehditleri yüzünden köşeye sıkışmıştır. İkili bu duruma bir çözüm bulup Berna’dan kurtulabilecek midir? Melih ve Banu, Esra’nın psikopatlıkları karşısında ne yapacaklarını şaşırmıştır?

Emre’nin hayatını tehlikeye atmak istemeyen Banu, Melih’le bir araya gelme çabasından vazgeçecek midir? Yusuf, Ayşe’yi her gördüğünde ondan biraz daha etkilenmektedir. Ayşe’nin de kendisine karşı boş olmadığını hisseden Yusuf, acaba cesaret edip Ayşe’ye daha fazla yaklaşabilecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.