Deniz Yıldızı 1005.bölüm özeti / 15 Nisan Salı Fox TV

Yazan: Admin 14 Nisan 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Fox TV'nin sevilen dizilerinden birisi olan ve uzun süredir yayınlanmaya devam eden Deniz Yıldızı dizisinde sular durulmuyor. Deniz Yıldızı 1005.bölümünde neler olacağını merak eden izleyiciler için konumuzun devamında 1005.bölüm özetine yer verdik. Deniz Yıldızı 1005.bölüm özeti hakkında yorum yazmayı unutmayınız.

Deniz Yıldızı 1005.bölüm özeti / 15 Nisan Salı Fox TV;
Ayşe, Kadriye’nin uyarılarıyla, Engin’e Şamil konusunda bir şey anlatmaz. Kadriye, Engin’e Şamil’in, Ayşe’yle evlenmek istediğini söyler. Engin, Kadriye’nin dolduruşuna gelip, nasıl bir karar verecektir? Banu’nun düğüne gelmemesi evde gerginlik yaratmıştır. Kazım neredeyse Banu’yla konuşmaz. Bu durum evde nasıl bir olayın gerçekleşmesini sağlayacaktır?

Suna hamile olduğunu düşünmektedir. Mustafa’dan kurtulup sonucu açıkça öğrenmek için test almak ister. Acaba Suna, karşısına engeller çıksa da, amacına ulaşabilecek midir? Sarp’ın gelip Bahri’yle Gizem hakkında konuşması sonucunda, Bahri’nin fikirleri gelişir. Sarp amacına ulaşıp Engin’i alt edip, Gizem’den uzaklaştırabilecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.