Deniz Yıldızı 1006.bölüm özeti / 16 Nisan

Yazan: Admin 16 Nisan 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Deniz Yıldızı kaldığı yerden 16 Nisan Çarşamba günü devam ediyor. Deniz Yıldızı dizisi hayranları 16 Nisan 2014'de yayınlanacak olan 1006.bölüm özetini oldukça merak ediyorlar. Bizde siz değerli ziyaretçilerimiz için Deniz Yıldızı 1006.bölüm özetine konumuzda yer verdik. 1006.bölüm özeti hakkında yorum yazmayı unutmayın...

Deniz Yıldızı 1006.bölüm özeti 16 Nisan Çarşamba;
Yusuf geceyi karakolda geçirdikten sonra Kazım’la beraber eve gider. Yolda Engin’le karşılaşmaları üzerine konu nezaret ve silaha gelir. Engin bundan sonra Yusuf hakkında nasıl bir plan içine girecektir? Suna yeni evinde, iç hesaplaşmalar yaşamaktadır. Yaptığı hatalara karşılık bu hayatı yaşamaya mecbur olduğunu düşünmektedir. Suna hamile olup olmadığını öğrenmek için harekete geçmiş, doktora gidecektir. Bu sırada, Suna’dan habersiz, acaba Mustafa, ne planlamaktadır? Sarp, Berna ve Celal’in evlenmesi için Gizem’in onay verdiğini öğrendikten sonra ortalığı ayağa kaldırır. Sarp’ın bu durumu geri çevirmek için yapacağı hamle nedir?

 İkbal ve Bahri, güvenilmez olduğuna inandıkları Engin’in peşine düşmeleri sonucunda, Mustafa’yla karşı karşıya gelir. Mustafa, Engin’i savunur ve İkbal’e Engin’e neden bu kadar güvendiğini açıklar. İkbal duyduklarından sonra şoka girer. Acaba, Mustafa İkbal’e ne söyleyecektir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.