Deniz Yıldızı 1007.bölüm özeti / 17 Nisan

Yazan: Admin 17 Nisan 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Fox TV'nin sevilen dizisi hafta içi her gün tüm heyecanı ile devam ediyor. Dizinin 1007.bölümü 17 Nisan 2014 Perşembe günü yayınlanacaktır. Deniz Yıldızı izleyicileri 1007.bölümde neler olacağını şimdiden merak etmektedirler bizde uykusuzadam.net sitesi olarak siz değerli ziyaretçilerimize Deniz Yıldızı 1007.bölüm özetini konumuzda paylaşıyoruz. Deniz Yıldızı 1007.bölüm özeti hakkında düşüncelerinizi yazmayı unutmayınız.

Deniz Yıldızı 1007.bölüm özeti;
Suna bir yandan hamileliğiyle ilgili tedirginlik yaşarken, bir yandan da Mustafa’yla olan evliliğine alışmaya çalışmaktadır. Acaba Suna, Mustafa’nın baskısı altında hamileliğini daha fazla gizleyebilecek midir? Sarp, Gizem’in hamile olduğundan şüphelenmektedir. Kardeşinin foyasını ortaya çıkarmak isteyen Sarp, Gizem’e nasıl bir sürpriz hazırlamaktadır? Engin, Yusuf’la Ayşe’nin arasındaki elektriklenmeyi fark etmektedir.

Kızını Şamil’e vermek isteyen Kadriye, Engin’in öfkesini kullanıp Ayşe’yi Şamil’in kollarına mı atacaktır? Banu, Melih’e olan öfkesiyle ondan uzak durmaya devam etmektedir. Yıllardır birbirine aşkı hiç sönmeyen ikili acaba yeniden bir araya gelebilecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.