Deniz Yıldızı 999.bölüm özeti 7 Nisan

Yazan: Admin 7 Nisan 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Deniz Yıldızı 999.bölüm özeti: Deniz Yıldızı 999.bölüm özeti yayınlanmıştır diziyi heyecan ile takip eden hayranları için yazımızın devamında dizinin özetine yer verdik. Deniz Yıldızı 999.bölüm özeti hakkında yorumlarınızı yazmayı unutmayınız.

Deniz Yıldızı 999.bölüm özeti 7 Nisan;
Kadriye, herkesten habersiz İkbak'in kızı olan Ayşeyi zengin bir ailenin oğlu olan Şamil'in kaçırması için plan yapmaktadır. Kadriye bir bahane bularak Ayşe'yi dışarıya çıkartır ve Şamil'e haber verir. Şamil ise bu haberi alır almaz gelir ve dışarıda Ayşe'yi görür ve yakalayıp kaçırmak ister. Korku içinde kalan Ayşe'yi, Şamil kaçırabilecek midir? Öte yandan ise Umut'u, Engin okula kayıt etmeye götürmüştür.

Gizem ve Umut okula gider ancak okulda Engin'i beklemekten sıkılırlar. Okula kayıt sırasında büyük bir sır ortaya çıkar bu sır ise Umut'un, Engin'in kardeşi olmadığı kendi çocuğu olduğudur. Beklemekten sıkılmış olan Gizem'de odaya girer. Gizem odaya girince bu konuşmaları duyacak mıdır? Umut'un, Engin'in çocuğu olduğu gerçeğini öğrenecek midir?

Diğer yandan Banu ve Melih gizli bir şekilde buluşurlar. Esra, Melih'ten şüphelenir ve takip eder en sonunda Melih ve Banu'yu buluşmuşken yakalamaktadır. Esra, Banu ile Melih'in yasak aşk yaşadığını öğrenecek midir?

Mustafa ve Suna yakında nikahlanacaktır bu nedenle Banu, ablasının davetiyesini vermek için Can'ın ofisine gitmektedir. Banu, nikah davetiyesini bahane ederek Esra ile son yaşanan olayları konuşmak istemektedir. Banu, Can'ı kendisine inandırmak istemektedir acaba inandırabilecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.