Fatih Harbiye 31.bölüm özeti 12 Nisan

Yazan: Admin 7 Nisan 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Show TV ekranlarının sevilen dizilerinden birisi olan Fatih Harbiye 31.bölüm özeti yayınlanmıştır. Fatih Harbiye 31.bölüm özetini merak eden dizi hayranları için konumuzda 31.bölümünde neler olacağına dair özeti bulabilirsiniz. 12 Nisan 2014 tarihinde yayınlanacak olan Fatih Harbiye 31.bölüm özeti yazımızın devamında yer almaktadır. Fatih Harbiye 31.bölüm özeti hakkında yorumlarınızı yazmayı unutmayınız.

Macit, Faiz beyin'in karşısına çıkma cesaretini gösterir ancak beklediği karşılığı bulamaz. Neriman ise Macit ve babasının konuşmalarını endişe içerisinde beklemektedir. Diğer yandan Emre'nin sergilediği tavır Şinasi'yi çileden çıkarır. Şinasiyi sakinleştirmek için Rüya devreye girecektir.

Öte yandan babası Neriman'ı evlendirmek istemektedir bu haberi Neriman duyar ve panik içerisinde Gülter hanımın yanına gider. Macit ise tüm bu yaşananlar sonrasında bir karara varmak zorundadır. Macit'in aldığı bu karar ile Pelin sarsılır ancak yinede yolundan vazgeçmeyi düşünmemektedir. Şahika her seferinde olduğu gibi Pelin'in oyunlarına yardım edecektir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.