Jamal Hammadi kimdir? Vikipedi

Yazan: Admin 16 Şubat 2015 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Jamal Hammadi kimdir?
Geçtiğimiz günlerde Elidor reklamı için Türkiye'ye gelen ünlü saç stilisti Jamal Hammadi, 11 Nisan tarihinde yayınlanacak olan Medcezir dizisine konuk oluyor. Jamal, ilk defa bir yapımda oynayacak bu yapım ise bir Türk dizisi olacak. Son zamanların popüler dizilerinden birisi olan Medcezir'e konuk oyuncu olarak gelen Jamal Hammadi kimdir diye merak edenler için konumuzda biyografisine yer veriyoruz.

Jamal Hammadi, geçtiğimiz günlerde yayınlanan Elidor reklamı için Türkiye'ye gelmiştir ve bu reklamları ile kısa sürede herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Yapımcılarda fark edecek ki Jamal'ın bu kazandığı sempatiyi değerlendirmek istemişler belli ki. Jamal Hammadi, Meg Ryan ve Sharon Stone gibi dünyaca ünlü kişilerin saç stilistidir ve bu konuda profesyoneldir.

Jamal Hammad, 2004 senesinde saçları nemlendiren ve tekrardan parlaklığını sağlayan doğal bir saç bakım ürünü üretmiş ve piyasaya sunmuştur. Hayatından bahsedecek olursak 1950 senelerinde Paris'ten Los Angeles'e taşınmıştır. Eğitimini Odile Gilbert'ten almıştır ve bu bir kaç yıl sürmüştür. Jamal Hammadi hakkında pek fazla bir bilgi bulunmamaktadır bulabildiğimizi sizlere sunduk.
Ayrıca şunu da belirtmek isterim Jamal Hammadi, Medcezir dizisinin başrol oyuncularından Serenay Sarıkaya ile reklam filmi çekmiştir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.