Unutma Beni 1255.Bölüm Özeti 2 Nisan

Yazan: Admin 1 Nisan 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Fox TV ekranlarında uzun süredir yayınlanan Unutma Beni dizisinin 1255.bölümüne ait özet yayınlanmıştır. Unutma Beni dizisinin takipçilerinin merak ettiği konulardan birisi ise 2 Nisan tarihinde yayınlanacak olan Unutma Beni 1255.bölümüne neler olacağıdır. Her bölümünde izleyiciyi heyecanlandıran sürükleyici dizinin 1255.bölüm özeti yazımızın davamında yer almaktadır.

Unutma Beni 1255.Bölüm Özeti 2 Nisan;
Çiğdem sancılar içinde uyanır, Nergis’in verdiği ilaç yüzünden böyle olmuştur. Bebeği kurtulabilecek midir? Erdem Çiğdem’in hastaneye kaldırıldığını öğrenmiştir, onu görmeye gidecek midir? Şerif kimi, çok öfkelenip, öldüresiye dövecektir? Emine, Yaman ve Reyhan, Emine’nin şarkı söyleyeceği mekâna giderler. Onları bekleyen tatsız sürpriz nedir? Melek yine Sedaları görmek ister, Ali itiraz edemez. Melek Seda’yı bu sefer hangi konuda sıkıştıracaktır?

Emine Şeriflerin çarptığı adamı ziyarete gider, Yaman ordadır. Emine’ye nasıl bir oyun oynayacaktır? Güleser Volkan’ı, Reyhan konusunda doldurur. Reyhan’a zaten öfkeli olan Volkan, ne görüp deliye dönecektir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.