Unutma Beni 1260.Bölüm Özeti / 9 Nisan Çarşamba

Yazan: Admin 9 Nisan 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Fox TV'de yayınlanan ve yayınlandığı günden bu yana büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Unutma Beni dizisi 9 Nisan'da 1260.bölümü ile ekranlara gelecek. Unutma Beni dizisinin hayranlarının tek merak ettiği ise 1260.bölümde neler olacak sorusudur. Dizinin 9 Nisan'da yayınlanacak olan 1260.bölüm özeti yayınlanmıştır yazımızın devamından neler olacağını inceleyebilirsiniz. 1260.bölüm özeti hakkında yorum yazmayı sakın unutmayın...

Unutma Beni 1260.Bölüm Özeti / 9 Nisan Çarşamba;
Seda ve Zeynep eve dönerken Melek onları takip eder ve İlkay’ı görür. Seda Melek’e İlkay’ı ne diye tanıştıracaktır? Melek İlkay’dan Seda ve Ali için ne yapmasını isteyecektir? Özlem Şerif’i görmeye otele gider, konuşmanın üzerine aniden Mustafa gelir. Özlem ve Mustafa yıllar sonra, ilk görüşmelerinde neler konuşacaklardır?

Erdem Ebru için elmas yüzük sipariş eder. Erdem evlenme mi teklif edecektir? Nergis boş bulunup, Ebru’ya Çiğdem’e yaptıklarını anlatır. Bebeği düşürttüğünü söyler. Ebru’nun tavrı ne olacaktır? Çiğdem öfkeli bir şekilde Erdem’i görmeye gider, onu görüp içindekileri boşaltabilecek midir? Emine Özgür’ün gönlünü almak için onu sinemaya götürür. İkili sonunda barışacak mıdır?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.