Unutma Beni 1262.bölüm özeti / 11 Nisan Cuma

Yazan: Admin 11 Nisan 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Unutma Beni yeni bölümleri ile Fox TV ekranlarında tüm hızıyla devam ediyor. Unutma Beni izleyicilerinin merak ettiği tek konu 1262.bölümünde neler olacağı sorusudur. Bizde uykusuzadam.net olarak sizlere 11 Nisan'da yayınlanacak olan 1262.bölüm özetini yazımızın devamında sunuyoruz. Unutma Beni 1262.bölüm özeti hakkında yorum yazmayı unutmayınız..

Melek yine Seda’yı ve İlkay’ı eve çağırır. Melek İlkay’ı hangi konuda çok zor durumda bırakacaktır? Türker ani bir şekilde Bodrum’dan döner. İlkay’la ilgili duygusal açıklamalar yaparken İlkay ne söyleyip onu şoke edecektir? Şerif Mustafa’ya iş konusunda yardımcı olmaya çalışır. Mustafa’nın aklından geçenler nelerdir? Özlem Şerif’i konuşmaya çağırır, ağlayarak Şerif’ten Mustafa ile ilgili, ne yapmasını isteyecektir?

Emine günlerden sonra ilk kez sahneye çıkacaktır. Volkan ve arkadaşlarının ona hazırladıkları kötü sürpriz nedir? Ebru Çiğdem’i görmeye gelmiştir. Hikmet ve Şeker’in hangi sözleri Ebru’yu mutlu edecektir? Ebru Çiğdem’e işle ilgili nasıl bir teklifte bulunacaktır?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.