Unutma Beni 1264.bölüm özeti / 17.04.2014 Perşembe

Yazan: Admin 17 Nisan 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Fox TV'nin sevilen dizilerinden bir diğeri ise uzun süredir yayınlanan Unutma Beni isimli dizidir. Unutma Beni dizisinin 17 Nisan'da 1264.bölümü yayınlanacaktır. Unutma Beni hayranları için konumuzda dizinin 1264.bölümünde neler olacağını içeren özetini paylaşıyoruz. Unutma Beni 1264.bölüm özeti aşağıda yer almaktadır özet hakkında yorum yazmayı unutmayınız.

Unutma Beni 1264.bölüm özeti;
Şerif ve Yaman buluşurlar. Şerif Yaman’ı yaka paça Şakir’in yanına götürür, ikiliyi yüzleştirir. Şakir’in hangi sözleri Şerif’i daha da öfkelendirecektir? Şerif Emine’yi arayıp nereye çağıracaktır? Emine neler duyup şoke olacaktır? Şerif Emine’den bilekliği alır, takmamasını ister. Şerif ne söyleyip, Emine’yi üzecektir? Ali Türker’e çok öfkelidir, Çiğdemlerde büyük bir kavgaya girişirler. Ali Zeynep’i götürmeye çalışırken kim gelecektir?

Şeker ve Hikmet sonunda Melek’le tanışırlar. Melek onları Seda’nın anne babası zannetmektedir. Hikmetler bu oyunu sürdürebilecekler midir? Özlem Mustafa’yı görmek için otele gelir, onu takip etmeye başlar. Mustafa nereye gidecektir? Yaman adamı Seyit’le buluşur ve ona bir silah verir. Yaman para karşılığı kimi öldürmesini isteyecektir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.