Unutma Beni 1265.bölüm özeti / 16 Nisan Çarşamba

Yazan: Admin 16 Nisan 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Fox TV'nin sevilen dizisi Unutma Beni tüm heyecanı ile 16 Nisan 2014'de kaldığı yerden devam ediyor. Unutma Beni 1265.bölüm özeti yayınlanmıştır bizde sizler için dizinin 16 Nisan'da yayınlanacak olan bölümünde neler olacağını yani özetini içeren yazıyı aşağıda paylaşıyoruz. Sizlerde değerli yorumlarınızı esirgemeyiniz..

Unutma Beni 1265.bölüm özeti;
İlkay ve Hikmet avukata gitmişlerdir, İlkay Zeynep’in velayetini almayı düşünür. Ali aniden gelir, ikili arasında neler yaşanacaktır? Hikmet Ali’ye çok öfkelidir, ihbar etmek için karakola gider. Hikmet dediğini yapacak mıdır? Seda’ya Ali’den telefon gelir. Seda neden alelacele Çiğdemlere gider, onu kim takip edecektir?

Türker her yerde İlkay’ı arar, Seda’ya geldiğinde ne görüp, çok şaşıracaktır? Neden Seda’nın telefonunu yanında götürecektir? Belkıs Şerif’i arayıp, önemli bir konuda konuşmak istediğini söyler, Belkıs Şerif’e neler anlatacaktır? Şerif ve Mustafa neden Şakir’in mekânına gidip, oradakilerle sıkı bir kavgaya tutuşacaklardır? Yaman Emine’yi görmeye gelmiştir, onu özel konser konusunda ikna etmeye çalışır. Emine’nin cevabı ne olacaktır?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.