Unutma Beni 1272.bölüm özeti / 25 Nisan Cuma

Yazan: Admin 24 Nisan 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Unutma Beni dizisi en çok sevilen günlük dizilerden birisidir bu nedenle dizi takipçileri dizinin bir sonraki bölümünde neler olacağını merak ediyorlar. Konumuzda Unutma Beni 1272.bölüm özetini inceleyebilir ve yorumlayabilirsiniz. Unutma Beni 1272.bölümü ile 25.04.2014 tarihinde Fox TV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Unutma Beni 1272.bölüm özeti / 25 Nisan Cuma;
Türker işbirliği yaptığı Erol ile buluşur, ona ne verecektir? Seda Zeynep’in kaçırılması konusunda İlkay’la konuşmak istediğini söyler. Ali ile birlikte giderler, İlkay’ın tavrı ne olacaktır? Ali ve Seda Çiğdemlerdeyken, herkes Seda’nın telefonunda ne görüp şaşkına uğrayacaktır? Seda olanlar yüzünden Ali’ye karşı çok mahcuptur. Ali bütün bunların üstüne bir de ne görüp, hayretler içinde kalacaktır? İlkay Türker’e eşyalarını toplayıp, eve geleceğini söyler.

İlkay Türker’e bir şans daha mı vermiştir? Şerif, Yaman’ın cinayetlerini çözmek için araştırmalarını sürdürür. Eline nasıl bir koz geçecektir? Yaman çarptığı adamı ziyarete gider ve ortadan kaybolmasını ister. Şerif bu durumu öğrenecek midir?


0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.