Unutma Beni 1274.bölüm özeti / 29 Nisan

Yazan: Admin 28 Nisan 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Unutma Beni Fox TV ekranlarında kaldığı yerden Salı günü devam ediyor. Unutma Beni izleyicileri 29.04.2014 Salı günü dizide neler olacağını oldukça merak ediyorlar bizde sizler için dizinin Salı günü yayınlanacak olan 1274.bölüm özetini aşağıda paylaşıyoruz. Unutma Beni 1274.bölüm özeti için düşüncelerinizi bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Unutma Beni 1274.bölüm özeti;
Hikmet’in gözleri kaşınıyor diye Şeker Emine’nin damlasından verir, Hikmet’in gözleri aniden görmemeye başlar. Damla yüzünden olduğunu anlayacaklar mıdır? Şerif Emine’den Yaman’la ilgili ne öğrenip, deliye dönecektir? Volkan hastanedeki hemşireyi tavlamak için elinden geleni yapar, onu yemeğe çıkmaya ikna edebilecek midir? Belkıs bebeği görmeye gelir, Reyhan’dan bebekle alakalı ne isteyecektir? Seda Melek’in evinde hasta yatmaktadır, aniden kalkar çıkar.

Melek onu takip eder, Seda kiminle buluşmuştur? Melek neden Seda’ya on bin lira verecektir? Seda’nın başı yine belada mıdır? Melek İlkaylarla konuşmaya gelir. Metin (Ali) ve Seda’yı rahat bırakmalarını ister. Türker Melek’e ne izletip, onu çok şaşırtacaktır? İlkay, Özlem ve Mustafa’yı bir araya getirebilmek için bir yemek ayarlar. Mustafa yemeğe gelecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.