Unutma Beni 1275. Bölüm Özeti / 30 Nisan

Yazan: Admin 30 Nisan 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Unutma Beni dizisi 1275.bölümü ile 30.04.2014 Çarşamba günü devam ediyor. Uzun süredir Fox TV ekranlarında yayınlanan Unutma Beni dizisinin hayranlarının tek merak ettiği konu ise 1275.bölümünde neler olacağıdır. Bu nedenle konumuzda Unutma Beni 1275.bölüm özetini paylaşıyoruz yorum yazmayı unutmayınız.

Unutma Beni 1275. Bölüm Özeti;
Şerif ve Emine hastanede damlanın tahlil sonucunu beklemektedir. Şerif her şeyi Yaman’ın tezgâhladığını anlayacak mıdır? Şerif neden aniden İstanbul’a gitme kararı alacaktır? Emine ağlayarak Şerif’e sarılıp ondan ne isteyecektir? Şekerler aniden İlkaylara gelirler. Şeker İlkay’ı kenara çekip, Türker’le ilgili neler söyleyecektir? Ali ve Seda Erol’u yakalamış, zorla Türker’in yanına getirir, yüzleştirmek isterler.

Erol Şekerlerin önünde Türker’in kendisini parayla tuttuğunu söyleyecek midir? Volkan Ceylan’ı kaçırmak için hemşire Gülşen’le yakınlığı arttırmıştır. Kafedelerken yanlarına kim aniden çıkıp gelecektir? Yaman evdeyken sahte Doktor Bahri gelir. Yaman bu beklemediği misafir karşısında ne yapacaktır?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.