Unutman Beni 1267.bölüm özeti / 18 Nisan

Yazan: Admin 18 Nisan 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Unutma Beni kaldığı yerden 18 Nisan 2014 Cuma günü devam ediyor. Unutma Beni dizisinde neler olacak diye merak eden izleyiciler için dizinin 18.04.2014 tarihinde yayınlanacak olan 1267.bölüm özetine konumuzda yer veriyoruz. Unutma Beni 1267.bölüm özeti hakkında düşüncelerinizi yorum olarak bizlere yazabilirsiniz.

Unutman Beni 1267.bölüm özeti;
Reyhan Hikmet'lere doğru yürürken ne görüp, çok korkacaktır? Şerif ıssız bir yerde Reyhan’la buluşur, Reyhan ne söyleyip, Şerif’i çok şaşırtacaktır? Şerif’e Seyit’ten telefon gelir, tenha bir yerde buluşmalarını ister. Şerif kendine tuzak kurulduğunu anlayacak mıdır? Mustafa kimi öldüresiye dövecektir?

Yaman Emine’yi görmeye gelir, ona suçsuz olduğunu anlatmaya çalışır. Reyhan bu sırada Emine’yi kenara çekip, korkuyla ne söyleyecektir? Melek yine Çiğdemlere gelmiş, Zeynep’le ilgilenir, Melek evde bir işler çevrildiğini anlayıp aniden odanın kapısını açar, kimi görüp çok şaşıracaktır? Ali İlkay’ın da ısrarıyla Melek’e bütün olanları anlatmaya karar vermiştir? Hangi olay onu bu kararından vazgeçirecektir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.