19 Mayıs PTT açık mı çalışıyor mu?

Yazan: Admin 18 Mayıs 2014 Pazar 3 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Pazartesi günü 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor bayramı olduğu için resmi tatildir. Bir çok kişinin merak ettiği ise 19 Mayıs'ta Postane ( PTT ) açık mı çalışıyor mu sorusudur. PTT'den işlem yapacak olan ya da para yatıracak olan ve kargosu gelecek olan kişilerin tek merak ettiği 19 Mayıs 2014 Pazartesi günü PTT çalışıyor mu sorusudur.

19 Mayıs 2014 Pazartesi günü resmi tatil olduğu için PTT ve PTT Kargo açık değildir işlem yapmamaktadır. Eğer PTT'den işlem yapacaksanız, kargonuz gelecek ya da kargo gönderecekseniz Salı gününü beklemeniz gerekmektedir. Yani bir sonraki iş gününde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. PTT hakkında sormak istediğiniz bir soru varsa yorum olarak bizlere yazabilirsiniz.

3 yorum:

vanillacupcake dedi ki...

Benim rahmetli annemden emekli maaşım ayın 18'inde yatıyor. Bu ayın 18'i pazara denk geldi, yatmadı çok şaşırdım. Bugün de pazartesi ama 19 mayıs nedeniyle resmi tatil. şimdi baktım bugün de yatmamış. Yatmamasının nedeni devlet dairelerinde hem pazar hem pazartesinin(19Mayıs) resmi tatil olması mıdır? Yarın yatar mı ?

Ahmet Demir dedi ki...

PTT idari sözleşmeli personel maaşları hakkında bilginiz var mıdır ?

uykusuz adam dedi ki...

Büyük ihtimalle yarın yatacaktır. Aslında Cuma gününden yatırmaları lazım maaşı ama yapmamışlar.

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.