A4Tech Mavi Led Işıklı Klavye KD-600L Nasıldır ?

Yazan: Admin 16 Mayıs 2014 Cuma 2 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar, klavyesini değiştirecek kişiler ya da klavyesi bozulmuş olan kişiler yeni bir klavye arayışına girebilirler. Bu arayışlarında A4Tech markasının üretmiş olduğu KD-600L mavi led ışıklı klavyeye denk gelirlerse bu ürün hakkında araştırmaya koyulurlar. A4Tech şirketinin üretmiş olduğu bu klavyeyi alacak kişiler için bir kaç bilgi vermek istiyorum. Bu klavyeden bende kullanmaktayım kendi düşüncelerimi yazmaktayım.

Öncelikle benim klavyemde ki led ışık mavidir daha değişik ışık modelleri var mı bilmiyorum. Mavi led ışık gece gözünüzü almıyor gece yazı yazanlar için oldukça ideal diyebilirim bunun yanı sıra led ışığı açıp kapatabileceğiniz bir on/off butonu bulunmaktadır. Eğer küçük klavye kullanıyor ve bu klavyeye geçmek istiyorsanız pek küçük sayılmaz ve alışmanız biraz uzun sürebilir.
Klavyenin eksi yönleri biraz büyük olması ve malzeme kalitesinin düşük olmasıdır. KD-600L fiyatı 60 TL kargo dahildir bir üst modeli ise KD-800L 64 TL'dir ve bunda da kargo ücreti yoktur. KD800L biraz daha küçüktür pek bir özelliği yoktur media tuşları üst tarafa alınmış. Klavye hakkında sormak istedikleriniz varsa yorum olarak sorabilirsiniz.

2 yorum:

Güven GÜNTEŞ dedi ki...

klavye de Fn tuşunu göremedim

uykusuz adam dedi ki...

FN Tuşu yok klavyede

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.