Aşkın Bedeli 164.Bölüm Özeti / 2 Mayıs Cuma

Yazan: Admin 1 Mayıs 2014 Perşembe 1 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 164.bölümü ile kaldığı yerden 02.05.2014 Cuma günü devam ediyor. 2 Mayıs 2014 tarihinde ekranlara gelecek olan 164.bölümünde neler olacak, neler yaşanacak sorusunu merak eden izleyiciler için konumuzun devamında Aşkın Bedeli 164.bölüm özetini paylaşıyoruz. Lütfen Aşkın Bedeli 164.bölüm özeti hakkında yorum yazınız.

Aşkın Bedeli 164. Bölüm Özeti;
Poyraz bir yandan Sedef’e kendini affettirmeye çalışmakta, diğer yandan da Nil’in hamilelik konusunda yalan söyleyip söylemediğini anlamaya çalışmaktadır. Sedef’in ise tek isteği oğluyla birlikte yeni bir hayata başlayabilmek ve geçirdiği acı dolu günlere sebep olan herkesi, en başta da Poyraz’ı geride bırakmaktır. Sedef’i görmek isteyen Gültan ve Selen de Sedef’in yoğun öfkesiyle karşılaşırlar. Veda’nın muayenesi sırasında doktorun şüpheleri ise Ender, Veda ve Cem açısından endişe vericidir.

Taner’in kaçak olarak Gülnara ve annesinin evine yerleşmesi Yaman’ın uykularını kaçırmaktadır. Üstelik artık Yaman ve Gülnara arasındaki ilişkiyi Taner’in keşfetmesi an meselesidir.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

super

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.