Aşkın Bedeli 166.bölüm özeti / 6 Mayıs Salı

Yazan: Admin 5 Mayıs 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli dizisi kaldığı yerden yani 166.bölümü ile 6.05.2014 Salı günü devam ediyor. Salı günü izleyicileri ile buluşacak olan Aşkın Bedeli 166.bölüm özeti aşağıda yer almaktadır. Aşkın Bedeli izleyicilerinin en çok merak ettiği ise 166.bölümde neler olacak sorusudur. Bizlerde siz değerli izleyiciler için yazımızda Aşkın Bedeli 166.bölüm özetine yer verdik.

Aşkın Bedeli 166.bölüm özeti;
Gülnara’yla görüşmeye giden Sedef, kötü bir sürprizle karşılaşır. Gülnara’nın ise yaşananlara rağmen Sedef’den büyük bir ricası vardır. Nil evden ayrılmamak için Mümtaz’ın desteğini ister. Poyraz ise Taner’i bulmak için Burmalı’yı kullanabileceğini düşünmektedir. Henüz hastaneden çıkamayan Alper, Selen’i yanına çağırır. Selen’i tehdit ederek tüm suçu Selen’in üzerine yıkmak niyetindedir.

Veda’nın hastalık haberiyle aile arasındaki buzlar erise de, Veda; Haznedarların evine dönmeyi reddeder. Ferhat’ın yeni kuracağı işle ilgili yaptığı anlaşma, Dicle ve Canan’ın içine sinmez. Dicle ise Burmalı’daki senetlerini almakta zorlanmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.