Aşkın Bedeli 168.Bölüm Özeti / 8 Mayıs Perşembe ( Star TV )

Yazan: Admin 7 Mayıs 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 08.05.2014 Perşembe günü kaldığı yerden yani 168.bölümü ile devam ediyor. Aşkın Bedeli dizisi izleyicilerini oldukça memnun etmeyi başarıyor bunun yanı sıra bir sonraki bölümünde neler olacak, neler yaşanacak diye de merak içerisinde bırakıyor. Aşkın Bedeli izleyicilerinin bu merakını gidermek amacı ile 168.bölüm özetini aşağıda paylaşıyoruz. Aşkın Bedeli 168.bölüm özeti için lütfen yorum yazınız...

Aşkın Bedeli 168.Bölüm Özeti;
Geceyi hastanede geçiren Nil, doktorunu bebek konusunda yalan söylemeye ikna etmeye çalışmaktadır. Poyraz, Nil’in hamile olmadığını öğrenebilecek midir? Gülten ve Selen, Sedef’in ziyaretine giderken, Selen Taner’in peşinde olmasından çekinmektedir. Taner’e yakın davranan Gülnara ise, Yaman’a açıklama yapmakta zorlanmaktadır.

Betül ise, Veda’nın test sonuçlarını değiştirmeyi başarmış, Veda ve Ender’in mutlu haberi alarak rahatlayacağını düşünmektedir. Ferhat’ın iş anlaşmasına destek vermeye giden Hayriye, bir yandan da Dicle’yi düğünle ilgili sıkıştırmaktadır. Dicle, sakladığı sırların yükünü taşımakta zorlanır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.