Aşkın Bedeli 170. Bölüm Özeti / 12 Mayıs Pazartesi

Yazan: Admin 9 Mayıs 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 12.05.2014 Pazartesi günü kaldığı yerden yani 170.bölümü ile devam ediyor. Aşkın Bedeli dizisi izleyicilerini oldukça memnun etmeyi başarıyor bunun yanı sıra bir sonraki bölümünde neler olacak, neler yaşanacak diye de merak içerisinde bırakıyor. Aşkın Bedeli izleyicilerinin bu merakını gidermek amacı ile 170.bölüm özetini aşağıda paylaşıyoruz. Aşkın Bedeli 170.bölüm özeti için lütfen yorum yazınız...

Aşkın Bedeli 170.Bölüm Özeti;
Nil, gazeteye verdiği röportajla hamileliğini herkes duyurmayı başarmıştır. Sedef’in Poyraz’a karşı öfkesi dinmek bilmezken, Nil ise Poyraz’a söylediği yalanlara artık kendisi de inanmaya başlamıştır. Alper’i, Sedef’ten uzak tutmak isteyen Özge dayısını Ankara’ya gitmeye ikna etmek ister.

Gülnara sonunda Taner’le birlikte olmayı kabul eder, fakat Yaman’a veda edeceği son bir gün için annesinden izin almayı başarır. Burmalı ise pavyonun yarısını ele geçirmek için Taner’e karşı ütün kozlarını oynamaya niyetlidir.

Ferhat güvenilir bir adamla ortaklık yapma fırsatı yakalar. Onsuz nikah dairesine giden Dicle ve Canan, Dicle’nin evlilik problemine bir çözüm bulmaya çalışmaktadırlar.


0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.