Aşkın Bedeli 173. Bölüm Özeti / 15 Mayıs Perşembe Star TV

Yazan: Admin 14 Mayıs 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 15.05.2014 Perşembe günü kaldığı yerden yani 173.bölümü ile devam ediyor. Aşkın Bedeli dizisi izleyicilerini oldukça memnun etmeyi başarıyor bunun yanı sıra bir sonraki bölümünde neler olacak, neler yaşanacak diye de merak içerisinde bırakıyor. Aşkın Bedeli izleyicilerinin bu merakını gidermek amacı ile 173.bölüm özetini aşağıda paylaşıyoruz. Aşkın Bedeli 173.bölüm özeti için lütfen yorum yazınız...

Aşkın Bedeli 173.Bölüm Özeti;
Nil, hamile olduğu yalanına devam edebilmek için Betül’ü ikna etmek zorundadır. Poyraz ise toplantı çıkışında, Nil ve Betül’ün birlikte çıktıklarını öğrenir. Poyraz, Nil ile ilgili gerçekleri Betül’den öğrenebilecek midir?
Sedef, Azad’ı konuşturmaya çalışırken, Elmas ise bir an önce Sedef’ten kurtulmaya çalışmaktadır. Burmalı’yla da karşılaşan Sedef, Yaman’ı köye dönmemesi için ikna etmeye çalışır. Taner ise Gülnara’ya güzel bir evlenme teklifi hazırlamaktadır.

Ferhat, Dicle, Hayriye ve Canan, gelinlik bakarlarken, evdeki fırının açık kaldığı ortaya çıkar. Evde depolanan malları kurtarmak için hızla eve dönerler. Ferhat’ın hayalleri yanıp kül olacak mıdır?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.