Aşkın Bedeli 175.Bölüm Özeti / 19 Mayıs Pazartesi

Yazan: Admin 16 Mayıs 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 19.05.2014 Pazartesi günü kaldığı yerden yani 175.bölümü ile devam ediyor. Aşkın Bedeli dizisi izleyicilerini oldukça memnun etmeyi başarıyor bunun yanı sıra bir sonraki bölümünde neler olacak, neler yaşanacak diye de merak içerisinde bırakıyor. Aşkın Bedeli izleyicilerinin bu merakını gidermek amacı ile 175.bölüm özetini aşağıda paylaşıyoruz. Aşkın Bedeli 175.bölüm özeti için lütfen yorum yazınız...

Aşkın Bedeli 175.Bölüm Özeti;
Poyraz, Sedef’e eve dönmesi için bir sürpriz hazırlamıştır. Hayriye ve Veda da, Sedef’in Uğur’la birlikte eve dönüşüne destek verirler. Ender şirketin yurdışındaki işleriyle ilgilenmek üzere yola çıkar. Cem annesinde garip bir hal olduğunu fark eder. Dicle ise, Ferhat’ı Poyraz’ın yaptığı iş teklifini kabul etmesi için ikna etmeye çalışır.

Gülnara’nın Taner’in evlenme teklifini kabul etmesi, Yaman’ı büyük bir bunalıma sürükler. Gülnara ve Taner evlilik hazırlıkları yaparken; Sedef, Gülnara’nın kararını değiştirmeye çalışır. Taner ise Gülnara’ya söz verdiği gibi Burmalı’yla bir anlaşma yapacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.