Aşkın Bedeli 176. Bölüm Özeti / 20 Mayıs Salı

Yazan: Admin 19 Mayıs 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 20.05.2014 Salı günü kaldığı yerden yani 176.bölümü ile devam ediyor. Aşkın Bedeli dizisi izleyicilerini oldukça memnun etmeyi başarıyor bunun yanı sıra bir sonraki bölümünde neler olacak, neler yaşanacak diye de merak içerisinde bırakıyor. Aşkın Bedeli izleyicilerinin bu merakını gidermek amacı ile 176.bölüm özetini aşağıda paylaşıyoruz. Aşkın Bedeli 176.bölüm özeti için lütfen yorum yazınız...

Aşkın Bedeli 176.Bölüm Özeti;
Sedef, Uğur için eve dönse de, Poyraz’ı affetmesi kolay olmayacak gibi görünmektedir. İşlerin kötüye gittiğini fark eden Alper; Poyraz ve Nil arasında olup bitenleri öğrenmek için Nil’le konuşmaya karar verir. Nil ise Poyraz’ı tehlikeye atacak planını işletmeye başlamıştır.

Yaman’ın intihar girişimi, Gülnara’nın fikrini değiştirmeyi başarır. Gülnara, Yaman’a kardeşiyle ilgili tüm gerçekleri açıklamak zorundadır. Taner’in Burmalı’daki senetleri almasıyla, Dicle rahatlar. Sedef ise, Ferhat’ın bu senetlerden haberinin olmadığını fark eder. Ferhat ise Haznedar Holding’de Cem’le birlikte çalışmaya başlamıştır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.