Aşkın Bedeli 177. Bölüm Özeti / 21 Mayıs Çarşamba

Yazan: Admin 20 Mayıs 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli dizisi kaldığı yerden yani 177.bölümü ile 21.05.2014 Çarşamba günü devam ediyor. Çarşamba günü izleyicileri ile buluşacak olan Aşkın Bedeli 177.bölüm özeti aşağıda yer almaktadır. Aşkın Bedeli izleyicilerinin en çok merak ettiği ise 177.bölümde neler olacak sorusudur. Bizlerde siz değerli izleyiciler için yazımızda Aşkın Bedeli 177.bölüm özetine yer verdik.

Aşkın Bedeli 177.bölüm özeti;
Giderek tehlikeli bir hale gelen Nil, Poyraz’ı arayarak aile hakkındaki tüm sırları basına açıklayacağını söyler. Poyraz büyük bir öfkeyle Nil’in oteline gider, fakat Poyraz adım adım bir tuzağın içine çekilmektedir. Nil’in intihar planından haberdar olan Alper ise, bu olayı engelleyip engellememek konusunda tereddütlüdür. Taner’den kurtulmak için Alper’in yardımına ihtiyaç duyan Burmalı, tekrar Dicle’nin izini bulur. Hayriye’yle birlikte alışverişe çıkan Veda ise son derece yorgun görünmektedir.

Yaman’ı hastanede ziyarete giden Sedef, Gülnara’nın kardeşinin ameliyat olması gerektiğini öğrenir. Yaman ve Gülnara ise, Taner’in pavyonu satarak elde edeceği parayı çalmaya karar vermişlerdir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.