Aşkın Bedeli 178. Bölüm Özeti / 22 Mayıs Perşembe

Yazan: Admin 21 Mayıs 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli dizisi kaldığı yerden yani 178.bölümü ile 22.05.2014 Perşembe günü devam ediyor. Perşembe günü izleyicileri ile buluşacak olan Aşkın Bedeli 178.bölüm özeti aşağıda yer almaktadır. Aşkın Bedeli izleyicilerinin en çok merak ettiği ise 178.bölümde neler olacak sorusudur. Bizlerde siz değerli izleyiciler için yazımızda Aşkın Bedeli 178.bölüm özetine yer verdik.

Aşkın Bedeli 178.bölüm özeti;
Nil’in intiharı tüm şüpheyi Poyraz’ın üzerinde toplamıştır. Mümtaz, Poyraz’ın bir an önce yurtdışına gitmesini istemekte, Poyraz ise en yakınındakileri bile masumiyetine inandırmakta zorlanmaktadır.
Sedef ve Poyraz arasında doğan kısa süreli yakınlaşma ise bir kez daha bölünecektir. Alper, kendisini vuranın Taner olduğunu polise bildirmiştir. Yaman ise Taner’in pavyonun satışından elde ettiği parayı çalmak için takibe başlar. Yaman, polisler Taner’i yakalamadan önce paraya ulaşmak zorundadır.

Dicle’nin evli olduğunu Hayriye’ye söylemek üzere olan Burmalı, Dicle’yi yeni bir anlaşmaya zorlamaktadır. Veda’nın durumunun ağırlaşmasıyla Betül ve Mümtaz, Veda’nın sonunun yaklaştığını düşünmektedirler.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.