Aşkın Bedeli 179. Bölüm Özeti / 23 Mayıs Cuma

Yazan: Admin 22 Mayıs 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli dizisi kaldığı yerden yani 179.bölümü ile 23.05.2014 Cuma günü devam ediyor. Cuma günü izleyicileri ile buluşacak olan Aşkın Bedeli 179.bölüm özeti aşağıda yer almaktadır. Aşkın Bedeli izleyicilerinin en çok merak ettiği ise 179.bölümde neler olacak sorusudur. Bizlerde siz değerli izleyiciler için yazımızda Aşkın Bedeli 179.bölüm özetine yer verdik.

Aşkın Bedeli 179.bölüm özeti;
Dicle, Burmalı Asiye’yi susturmaya çalışıyor.

Nil planında başarılı olmuş, Poyraz’ın tutuklanmasını sağlamıştır. Poyraz, Nil’in geride bıraktığı delilleri fark ettiğinde çılgına döner. Poyraz’ın içinde bulunduğu durum kötüye giderken, onun en büyük destekçisi yine Sedef olacaktır. Veda bir yandan Mümtaz’ın isteğiyle Poyraz’ın yaşadıklarını Ender’den saklamaya, diğer yandan da hastalığını evdekilere hissettirmemeye çalışmaktadır. Dicle ise Burmalı’yı susturmanın bir yolunu aramaktadır.

Taner’in cezaevine girmesi, Azad’ın ameliyatını bir kez daha çıkmaza sokmuştur. Elmas, Taner’in hala kendilerine yardım edebileceği konusunda Gülnara’yı ikna etmeye çalışır. Öte yandan Yaman ise parayı nasıl bulacağını düşünmektedir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.