Aşkın Bedeli 180. Bölüm Özeti / 26 Mayıs Pazartesi

Yazan: Admin 23 Mayıs 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli dizisi kaldığı yerden yani 180.bölümü ile 26.05.2014 Pazartesi günü devam ediyor. Pazartesi günü izleyicileri ile buluşacak olan Aşkın Bedeli 180.bölüm özeti aşağıda yer almaktadır. Aşkın Bedeli izleyicilerinin en çok merak ettiği ise 180.bölümde neler olacak sorusudur. Bizlerde siz değerli izleyiciler için yazımızda Aşkın Bedeli 180.bölüm özetine yer verdik.

Aşkın Bedeli 180.bölüm özeti;
Poyraz gözaltında tutulmaktadır. Poyraz’ın hapse düşmesine dayanamayan Sedef, onu görmeye gider. İkili arasında buzlar erimeye başlayacak mıdır?
Alper’in elinde Poyraz’ı kurtarabilecek bir kayıt vardır. Sedef’i görmeye giden Alper, onu çok büyük bir tercih yapmaya zorlayacaktır. Alper’le Sedef’in konuşmasını dinleyen Selen ise yeni planlar yapmaktadır.
Hastaneye kaldırılan Veda’nın durumu bütün ev ahalisini oldukça üzer. Günün sonunda Veda ile ilgili öğrenilecek gerçek, herkesi perişan edecektir.
Gülnara bir yandan Elmas’ı idare etmeye çalışırken, diğer yandan da Taner’den paranın yerini öğrenmenin peşindedir. Dicle’nin sakladığı geçmişi peşini bırakmaz. Dicle’nin geçmişinden gelen birisi, onu oldukça zor durumda bırakacak gibi görünmektedir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.