Aşkın Bedeli 181. Bölüm Özeti / 27 Mayıs Salı

Yazan: Admin 26 Mayıs 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli dizisi kaldığı yerden yani 181.bölümü ile 27.05.2014 Salı günü devam ediyor. Salı günü izleyicileri ile buluşacak olan Aşkın Bedeli 180.bölüm özeti aşağıda yer almaktadır. Aşkın Bedeli izleyicilerinin en çok merak ettiği ise 181.bölümde neler olacak sorusudur. Bizlerde siz değerli izleyiciler için yazımızda Aşkın Bedeli 181.bölüm özetine yer verdik.

Aşkın Bedeli 181.bölüm özeti;
Cezaevine nakledilen Poyraz, Sedef’le oldukça duygusal anlar yaşar. Poyraz’ı cezaevinde oldukça kötü bir sürpriz beklemektedir. Sedef’le buluşan Alper; elindeki kayda karşılık, Sedef’i çok zor bir ikilem içinde bırakır. Poyraz’ı kurtarabilecek tek kişi olan Sedef, böylesine büyük bir yol ayrımında nasıl bir karar verecektir?

Taner’in verdiği çek karşılıksız çıktığı için; Burmalı Asiye, Gülnara’nın evini basar ve büyük bir kavga yaşanır. Bu arada Elmas, Yaman ve Gülnara’nın planını öğrenmenin eşiğine gelmiştir.

Dicle’yi geri götürmek isteyen Tuğrul, Ferhat’a bütün gerçekleri anlatmak üzeredir. Ferhat ve Dicle aşkı üzerinde yine kara bulutlar dolaşmaya başlamıştır. Hayriye ve Sedef, Veda’nın ameliyatı için gereken parayı Mümtaz’dan isterler. Mümtaz’ın vereceği cevap ikiliye büyük bir şok yaşatır. Diğer yandan Betül, Mümtaz’ı her şeyi anlatmakla tehdit etmeye başlar. Betül oldukça tehlikeli sularda yüzmektedir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.