Aşkın Bedeli 182. bölüm özeti / 28 Mayıs Çarşamba

Yazan: Admin 27 Mayıs 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli dizisi kaldığı yerden yani 182.bölümü ile 28.05.2014 Çarşamba günü devam ediyor. Çarşamba günü izleyicileri ile buluşacak olan Aşkın Bedeli 182.bölüm özeti aşağıda yer almaktadır. Aşkın Bedeli izleyicilerinin en çok merak ettiği ise 182.bölümde neler olacak sorusudur. Bizlerde siz değerli izleyiciler için yazımızda Aşkın Bedeli 182.bölüm özetine yer verdik.

Aşkın Bedeli 182.bölüm özeti;
Taner ve Dursun Ağa Poyraz’ın üzerine giderek onu köşeye sıkıştırmaya çalışırlar. Poyraz ise, yapılan haksızlıklara karşı çıkarken, oldukça büyük bir belaya bulaşacak gibi görünmektedir. Alper’in elinde Poyraz’la ilgili bir koz olduğunu anlayan Selen, Alper’i sıkıştırmaktadır. Alper, aklındaki planı Selen’e açıklayıp açıklamamanın tereddüdünü yaşamaktadır.

Sedef bir yandan Poyraz’la ilgilenmeye çalışırken bir yandan da Veda’nın ameliyatı için para bulmaya çalışmaktadır. Bu yüzden Mümtaz’la konuşmaya giden Sedef ve Hayriye; Betül’ün yapacağı teklif karşısında büyük ikilemde kalırlar.
Dicle ve Tuğrul konuşurken gelen Ferhat, bütün gerçekleri öğrenmenin eşiğine gelmiştir. Gülnara’yı çok zor bir durum içinde bırakan Elmas, Taner’e bütün gerçekleri anlatmak üzeredir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.