Aşkın Bedeli 183. Bölüm Özeti / 29 Mayıs Perşembe

Yazan: Admin 28 Mayıs 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 183.bölümü ile kaldığı yerden 29.05.2014 Perşembe günü tüm hızıyla devam ediyor. Aşkın Bedeli izleyicilerinin tek merak ettiği ise Perşembe günü yayınlanacak olan 183.bölümünde neler olacak sorusudur. Bizde siz değerli Aşkın Bedeli izleyicileri için konumuzda dizinin 183.bölüm özetini paylaşıyoruz. Aşkın Bedel 183.bölüm özeti için yorum yazabilir ve tartışabilirsiniz.

Aşkın Bedeli 183.bölüm özeti;
Dursun Ağa Poyraz’a iyice bilenmiştir. Bilerek Poyraz’ın üzerine giden Dursun Ağa, sonunda kavga çıkarmayı başarır. Poyraz yolun sonuna gelmiş gibi görünmektedir. Betül’ün teklifini kabul eden Sedef ve Hayriye, Veda’ya belli etmeden boşanma kâğıdını ona imzalatmanın peşindedir. Veda kendisine imzalatılmaya çalışılan kâğıdı son anda fark edebilecek midir?

Azad’ı kurtarmak için Taner’le evlenmek zorunda kalacak olan Gülnara büyük bir üzüntü içindedir. Elmas’ın telefonunda Taner’in mesajlarını gören Gülnara, Elmas’ın oynadığı oyunu anlamak üzeredir.

Alper’in elinde Nil’in kaydı olduğunu öğrenen Selen, büyük bir şok yaşamaktadır. Selen için harekete geçme zamanı gelmiştir.
Ferhat’ın gerçekleri öğrenmesinden korkan Dicle, Burmalı Asiye’den yardım ister. Oldukça ağır bir bedel karşılığında Dicle’ye yardım etmeyi kabul eden Burmalı Asiye, Tuğrul için büyük bir tehlike oluşturmaya başlayacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.