Aşkın Bedeli 184. Bölüm Özeti - 30 Mayıs Cuma

Yazan: Admin 29 Mayıs 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 184. bölümü ile 30.05.2014 Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Aşkın Bedeli dizisinin hayranları 30 Mayıs Cuma günü yayınlanacak olan 184. bölümde neler olacak, neler yaşanacağını oldukça merak ediyorlar. Siz değerli ziyaretçilerimiz ve dizi hayranları için sayfamızda Aşkın Bedeli 184. bölüm özetine yer vermekteyiz. Sitemizden diğer dizilerin özetlerine ulaşabilir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Aşkın Bedeli 184. Bölüm Özeti;
Poyraz’ın yaralandığını ve büyük bir tehlike içinde olduğunu gören Sedef, onu kurtarmak için Alper’in teklifini kabul eder. Sedef için zor günler kapıdadır. Kendi planını yapan Selen, aklındakileri Alper’e anlatır. Selen’in planını kabul etmek istemeyen Alper, Selen’in tehdidi karşısında çaresiz kalacak gibi görünmektedir.

Ameliyata giren Veda için herkes gergin bir bekleyiş içindedir. Başarılı bir ameliyat geçirmesine rağmen; Veda, ölümün eşiğine gelmiştir. Ender ve Veda’nın boşanması için gerekli işlemleri halletmeye çalışan Betül, Ender’in kaçırılmasında nasıl bir rol oynamıştır? Betül için sonun başlangıcı oldukça yakındır.

Elmas ve Gülnara, evlilik meselesi hakkında tartışırken evden kaçan Azad, deniz kenarına giderek intihar etmek ister. Son anda yetişen Yaman, Azad’ı kurtarmayı başarabilecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.