Aşkın Bedeli 185. Bölüm Özeti / 2 Haziran Pazartesi

Yazan: Admin 30 Mayıs 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 185.bölümde neler olacak işte detaylar... Aşkın Bedeli 185. bölümü ile 02.06.2014 Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Aşkın Bedeli dizisinin hayranları 02 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak olan 185. bölümde neler olacak, neler yaşanacağını oldukça merak ediyorlar. Siz değerli ziyaretçilerimiz ve dizi hayranları için sayfamızda Aşkın Bedeli 185. bölüm özetine yer vermekteyiz. Sitemizden diğer dizilerin özetlerine ulaşabilir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Aşkın Bedeli 185. Bölüm Özeti;
Alper Sedef’i, yakında evleneceklerini herkese açıklaması için zorlamaktadır. Sedef, büyük bir ikilem içindedir. Koğuşta saygınlık kazanan Poyraz, Dursun Ağa’yı da susturmayı başarmıştır. Poyraz’ı görmeye gelen Sedef, ona hiç beklemediği şeyler söyler. Sedef’in sözleri karşısında şok olan Poyraz için oldukça zor günler kapıdadır.

Tuğrul her şeyi Ferhat’a anlatmak üzeredir. Diğer yandan Dicle, Burmalı Asiye ile konuşarak Tuğrul’u kaçırtmaya çalışmaktadır. Ender’le Veda’nın boşanmasını sağlayan Betül, Ender’in bulunması için bir ipucu yakalar.

Yaman, Taner’in sakladığı parayı alarak, Azad’ı kurtarmak için Gülnara’yı ikna etmeye çalışmaktadır. Yaman’dan uzak durmaya çalışan Gülnara, Yaman’ın bu teklifine ne cevap verecektir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.