Aşkın Bedeli 167.Bölüm Özeti / 7 Mayıs Çarşamba Star TV

Yazan: Admin 6 Mayıs 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 7.05.2014 Çarşamba günü kaldığı yerden yani 167.bölümü ile devam ediyor. Aşkın Bedeli dizisi izleyicilerini oldukça memnun etmeyi başarıyor bunun yanı sıra bir sonraki bölümünde neler olacak, neler yaşanacak diye de merak içerisinde bırakıyor. Aşkın Bedeli izleyicilerinin bu merakını gidermek amacı ile 167.bölüm özetini aşağıda paylaşıyoruz. Aşkın Bedeli 167.bölüm özeti için lütfen yorum yazınız...

Aşkın Bedeli 167. bölüm özeti - 07.05.2014 Çarşamba;
Nil’den gelen bir telefon, Sedef’in Poyraz’la ilgili hayal kırıklığını iyice artırır. Burmalı’nın bıraktığı izleri takip eden Poyraz ise, Taner’e ulaşmak üzeredir. Fakat Sedef, Gülnara’nın ricasıyla ilgili Poyraz’la konuşmak ister. Nil’in Sedef’e anlattıklarını öğrenen Poyraz, soluğu Nil’in yanında alır. Hastaneden çıktığı gibi Sedef’i görmek isteyen Alper ise umduğunu bulamaz.

Taner ise, Poyraz peşini bıraktığında rahat bir nefes alacağını düşünmektedir. Fakat karşısına çıkan Burmalı, Taner’i köşeye sıkıştıracak bir plan yapmıştır. Veda ve Hayriye ise hastalık havasından kurtulmak için, Ferhat’ın getirttiği malları görmeye giderler.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.