Beni Affet 555.Bölüm Özeti Tüyoları / 5 Mayıs Pazartesi

Yazan: Admin 2 Mayıs 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet dizisi 555.bölümü ile 05.05.2014 Pazartesi günü kaldığı yerden devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin tek merak ettiği konu ise 5 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan 555.bölümünde neler olacağıdır. Bizde siz değerli Beni Affet izleyicileri için yazımızda Beni Affet 555.bölüm özetini paylaşıyoruz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyiniz.

Beni Affet 555.Bölüm Özeti Tüyoları;

Eylül’ün Cüneyt’in kalbine sapladığı bıçak aslında Feride’nin de kalbine saplanmıştır, Osman’ın da, Kemal’in de. Feride Eylül’ün bu işin içinde olduğuna adı gibi emindir, bıçakta çıkan parmak ilk parmak izinin kimliği tespit edilememiştir. İşte orada Feride devreye gider..

Eylül’ün parmak izini alıp, polise vermeyi kafasına koyan Feride, bunun için Zühre’den yardım ister, bu güne kadar hep o evde kalan, Tunç’la ilgileniyorum diyen Zühre, Feride’nin bu teklifine olumlu yanıt verecektir..

Feride, o parmak izlerini elde edip polise iletmeyi düşündüğü aşamada bir anda herkesi şok eden bir olayla karşılaşırlar. Bıçağın üzerindeki Tunç’un parmak izleri, bir anda bütün oklar, Tunç’un üzerine doğru yöneldiğinde, Eylül’ün de kaçacak köşesi kalmamıştır..

Eylül’ün peşine polis düşmüştür, artık aranmaktadır, Tunç’sa içine düştüğü bu durum karşısında şok geçirirken, herkes onu sıkıştırmaya, Eylül’ün olan suçu itiraf etmesi için baskıya başlar..

Öte yandan, Şahin’in oyuna düşüren Cesur, büyük bir başarı sağlar. Şebnem ve Şahin’in Ankara’ya dönmeleri bütün dengeleri alt üst edecek olaylar zincirini de başlatır. Artık Şahin buradadır ve onunla yüzleşme zamanı gelmiştir..

Cesur’un bu planının karşısında Kemal ve Bahar karşı karşıya gelirler, Bahar Kemal’in kendisinden bir şeyler sakladığına adı gibi emindir, üzerine gider ve sonunda babası hakkındaki gerçekleri öğrenir. Bahar afallar, babasının çevirdiği oyunları öğrendiği için ne yapacağını şaşırır..

Cesur’unsa Şahin ve Şebnem’i aynı yatakta, Sevgi’ye yakalatıp, bir taşla iki kuş vurma isteği vardır, bunun için yine hain bir plan yapar..

Kaynak: https://www.facebook.com/beniaffetdizisi

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.