Beni Affet 556.bölüm özeti / 6 Mayıs Salı

Yazan: Admin 5 Mayıs 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet dizisi 556.bölümü ile 06.05.2014 Salı günü kaldığı yerden devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin tek merak ettiği konu ise 6 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan 556.bölümünde neler olacağıdır. Bizde siz değerli Beni Affet izleyicileri için yazımızda Beni Affet 556.bölüm özetini paylaşıyoruz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyiniz.

Beni Affet 556.Bölüm Özeti Tüyoları;
Eylül’ün Cüneyt’i öldürmeye çalıştığını kanıtlamak isteyen Feride, Eylül’ün parmak izine ulaşmaya çalışır. Bu konuda Zühre’den yardım isteyen Feride, istediği kanıtı elde edebilecek midir? Öte yandan Eylül’ün yakalanmasını engellemeye çalışan Tunç, O’nu göz önünden uzaklaştırmak ister.

Kemal ve Sevgi’nin ne sakladığını öğrenmek için kocasından bildiklerini anlatmasını isteyen Bahar, Kemal’in Şahin hakkında söyledikleri karşısında şoke olur. Şahin’in Sevgi’yle hiç evlenmediğini öğrenen Bahar, bu gidişata el koymaya kararlıdır. Şahin’in geri döndüğünü öğrenen Cesur ise takiptedir.Bahar, Kemal ile konuşmak ister ve Kemal'i evine çağırır. Diğer yandan Feride, Eylül'ün parmak izini ortaya çıkartmak için çaba sarf etmektedir ve işe koyulur.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.