Beni Affet 557.Bölüm Özeti / 7 Mayıs Çarşamba Star TV

Yazan: Admin 6 Mayıs 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet 7.05.2014 Çarşamba günü kaldığı yerden yani 557.bölümü ile devam ediyor. Beni Affet dizisi izleyicilerini oldukça memnun etmeyi başarıyor bunun yanı sıra bir sonraki bölümünde neler olacak, neler yaşanacak diye de merak içerisinde bırakıyor. Beni Affet izleyicilerinin bu merakını gidermek amacı ile 557.bölüm özetini aşağıda paylaşıyoruz. Beni Affet 557.bölüm özeti için lütfen yorum yazınız...

Beni Affet 557.Bölüm Özeti;
Cüneyt’i ölümle burun buruna getiren bıçakta Tunç’un parmak izinin çıkması nedeniyle gözaltına alınan Tunç, neye uğradığını şaşırır. Zühre karakolda oğlunu savunurken, yeni bir gelişme daha yaşanır. Feride’nin getirdiği delilin incelenmesiyle önemli bir sonuca ulaşılır.

Annesinin daha fazla üzülmesini istemeyen Bahar, Sevgi’nin Şahin hakkındaki düşüncelerini değiştirecek bir yola başvurur. Kocasından haber aldığını sanan Sevgi, Şahin’in başının büyük bir belada olduğunu düşünürken, aslında Şahin için o bela Cesur’dur. Cesur’un Şebnem ve Şahin için hazırladığı kötü sürprizin baş karakteri Sevgi mi olacaktır?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.