Beni Affet 559.Bölüm Özeti / 9 Mayıs Cuma

Yazan: Admin 8 Mayıs 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet tüm heyecanı ile 9.05.2014 cuma günü 559.bölümü ile devam edecek. Uzun süredir Star ekranlarında yayınlanan Beni Affet izleyicisini heyecanlandırmayı başarıyor. Bu heyecan ise izleyiciye bir sonraki bölümde neler olacak, neler yaşanacak diye merak içerisinde bırakıyor. Bu nedenle sizlerle Beni Affet 559. Bölüm Özetini aşağıda paylaşıyoruz. Beni Affet 559.bölüm özeti için düşüncelerinizi yorum olarak bizlere yazabilirsiniz.

Beni Affet 559.Bölüm Özeti;
Babasını bir otel odasında gören Bahar, öfkesini haykırırken, Şahin kızına gerçekleri anlatma derdindedir. Sonunda Şahin’in karanlık tarafını çözen Bahar, babasının yanındaki kadının Şebnem olduğunu görecek midir? Cesur ise planının sonucunu görmek için sabırsızlanır. Öte yandan Sait, Umut ve Leyla’yı ayırmak için saman altından su yürütmeye devam eder.

Yakalanarak göz altına alınan Eylül, suçunu inkar eder. Kozan ailesi Eylül’ün yakalanmasıyla büyük bir rahatlama yaşarken, Eylül’ün serbest kalmasına ne sebep olacaktır? Öte yandan umutlu bekleyiş sonunda meyvesini verir. Gözlerini açan Cüneyt’in ilk gördüğü büyük aşkı Feride olacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.