Beni Affet 560.Bölüm Özeti Tüyoları / 12 Mayıs Pazartesi

Yazan: Admin 9 Mayıs 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet tüm heyecanı ile 12.05.2014 Pazartesi günü 560.bölümü ile devam edecek. Uzun süredir Star ekranlarında yayınlanan Beni Affet izleyicisini heyecanlandırmayı başarıyor. Bu heyecan ise izleyiciye bir sonraki bölümde neler olacak, neler yaşanacak diye merak içerisinde bırakıyor. Bu nedenle sizlerle Beni Affet 560. Bölüm Özetini aşağıda paylaşıyoruz. Beni Affet 560.bölüm özeti için düşüncelerinizi yorum olarak bizlere yazabilirsiniz.

Beni Affet 560.Bölüm Özeti;
Cüneyt’in gözlerini açması, Feride için dünyanın en mutlu anıyken, Eylül için korku verici bir andır. İçeriden bir şekilde çıkmanın yine yolunu bulan Eylül’ün içeri tıkılmasının tek yolu, Cüneyt’in ağzından dökülecek kelimelerdir..

Zamanla bir yarış, Eylül’ün tam çıkacağı anda alınacak bir ifade ve Cüneyt’in ağzından dökülen kelimeler ; “Beni Eylül bıçakladı..” Polisin Eylül’ü “çıktığı” gibi geri hücreye kapatması, herkesin kalbindeki taşın hafiflemesine sebep olur. Feride’nin artık tek bir derdi vardır, o da Feride’nin iyileşmesidir..

Ama Eylül’ün boş durmaya niyeti yoktur, “elindeki” Alper’in vurulduğu silah kozunu ortaya sürmesi bir anda dengeleri değiştirir.. Tunç’a “git, ifadesini geri alsın” diye baskı yaparken Zühre’nin olan biteni öğrenmesi işlerin seyrini değiştirir. Zühre için artık Eylül’ün ipinin çekilme zamanı gelmiştir, bu zamana kadar içinde olan öfke ortaya çıkacaktır..

“Ben teslim olurum, ama sen dışarı çıkamazsın Eylül” diye tavrını koyarken Zühre, Eylül giderek köşeye sıkışmaya başlar.. Feride’nin ilaçları, sevgisiyle iyileşirken Cüneyt, işler giderek karışacaktır..

Bahar’ın başına gelenler, içine düştüğü durum, Kemal’in olan biteni öğrenmesi her şeyin dengesini değiştirir. Bahar’ı bekleyen bir karar vardır, “annesine” durumu söylemek mi? Yoksa “herkesin” bu durumdan kurtulması için bir plan yapmak mı?

Kemal içinse başka bir gerçek vardır. Bu adamın sahtekar olduğunu aylar önce söylemiştir, bütün bu oyunlar yüzünden çocuğunu kaybetmiştir Kemal, Şahin’e olan garezi büyüktür. Ardı arkasına patlayan yumrukların bir amacı vardır ama ilk amacı içindeki acının akmasıdır..

“Eve geri dönecek, annemi terk edeceksin, yoksa Şebnem’i” içeri attırırım diyerek tehdit eder Bahar Şahin’i.. Şahin’in önündeyse başka seçenek yoktur, bu teklifi değerlendirirken Şebnem’in öfkesi daha da büyüyecektir.. Cesur’un bu işleri öğrenmesiyse, Şebnem’i yanına çekmek için iyi bir bahanedir.

Öte yandan Leyla ve Umut’un arasına “baba” hamlesiyle girer Sait’in hainliklerinde ikinci plana girişir. Sait babayı kullanarak, Leyla ve Umut’un arasını açmak, Umut’u Leyla’nın gözünde küçük düşürmek için hain bir plan yapar..

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.